We have the Solution

Architecture
and urban design

Yaratıcı İş Fikirleri®

Amacımız; hizmetinde olduğumuz markaların sürekli değişen dünyada hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak ve satışlarını arttırmaktır. Bizler, müşterimizin parasını kendi paramız gibi görürüz çünkü pazarlama para harcatmak değil, para kazandırmaktır. Müstesna; dünyanın gerçeklerine sırtını dayayarak, markanızın ihtiyacı doğrultusunda size kolonyalı mendil de tasarlayabilir, reklam kampanyası da. Çünkü biz, geleceği ve geleceğin bize sunduklarını göz önünde bulundururak hareket ediyoruz. Müşterilerimizi istenen sonuçlara ulaştırma sürecinde, iletişimin geniş perspektifini ve farklı odaklarını kullanarak var gücümüzle çalışıyoruz.

Teşhis®

Yaptığımız her şeyin özü TEŞHİS® yani bulgu ile başlar. Biz yaptığımız işe doktor hassasiyetiyle bakıyoruz. Kırık çıkıkçı gibi değil. Çünkü markaların da tıpkı insanlar gibi hastalıkları olur ve rutin kontrollerini yaptırması gerekir. Bir düşünün; check-up olmadan ya da kan testi yaptırmadan, kısacası rapor olmadan ameliyat olur musunuz?

İzahat®

Yaptığımız her şeyin özü TEŞHİS® yani bulgu ile başlar. Öze ulaşmak için de İZAHAT® yani açıklama ile devam eder. Müstesna’nın çalışma metodolojisi ve hayat felsefesi TEŞHİS® ve İZAHAT®tir. Çünkü İZAHAT®; değişim ve büyüme için bir ajandır. İZAHAT®; daha iyi sorular sorarak vizyoner fikirlerleri ve hayalleri yüceltip, eskide kalan geleneksel bilgeliği, önyargıları, varsayımları devirme gücü verir. İZAHAT® bir devrimin başlangıcıdır. İZAHAT®’in getirdiği sonuç, pazarlama ve iletişimle sınırlı değildir. Aynı zamanda ürün, hizmet ya da çekirdek iş fikri gelişmesi için daha derin düşünülmesini sağlayan bir yöntemdir ve İZAHAT®’in getirdiği sonuç, en derin seviyelerde bile tatbik edilebilir.

Ortak Akıl Paktı®

Müstesna’dan çıkan her işin/ ürünün en iyi kalitede olması gerekmektedir. Bu yüzden sadece kurum içi yapı değil, kurum dışında da sektörün en iyileriyle yaptığımız ORTAK AKIL PAKTI® sayesinde kaliteyi daima yukarıya taşımaya gayret ederiz.

Marka Koşusu®

Her marka hemen ünlü olmak ve satışlarını arttırmak ister. Çünkü markalar ünlü olmak isteyen popçular gibidir. Bu bazı durumlarda mümkün olsa da çoğu vaka için uygun değildir. Müstesna için markaların hepsi bir koşudadır ve biz buna MARKA KOŞUSU® diyoruz. Bu koşu, yüz metre koşusundan ibaret değildir. MARKA KOŞUSU® maratondur.

Ekip Ruhu®

Fikir, en nihayetinde bireyin bulduğu bir şey olsa da, fikrin işlenmesi tamamen takım çalışmasıdır. Fikir, kolektif bir emeğin ürünü olarak işlenir ve son şeklini alıp tüketiciyle buluşur. Yaptığımız iş tıpkı futbol gibidir. Takım halinde oynanır, rekabete açıktır.